Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

17 лютого ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко, директорка коледжу нафти і газу Любов Шумська та директор компанії Weatherford Ukraine Олександр Тертиченко підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Майже 70% співробітників відомої нафтогазосервісної компанії Weatherford Ukraine – випускники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Полтавського фахового коледжу нафти і газу. Для студентів та викладачів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» співпраця з однією з найпотужніших нафтогазосервісних компаній Weatherford – це можливість постійного підвищення власного професійного рівня, отримання корисних практичних навичок та проходження виробничої практики на об’єктах компанії.
З нагоди 90-річного ювілею Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» директор компанії Weatherford, випускник університету Олександр Тертиченко вручив подарунок – потужний 3D принтер і закріпив історію співпраці з університетом та коледжем підписанням Меморандуму.
«Важливим стратегічним завданням для Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» залишається тісна співпраця з бізнесом та участь представників компаній, підприємств у підготовці конкурентоспроможних фахівців нафтогазової галузі. Стейкхолдери активно долучаються до розробки нових професійно-освітніх програм, запрошують на практику наших випускників, працевлаштовуючи після закінчення університету.
У співпраці з компанією Weatherford продовжуємо реалізувати принципи дуальної освіти – студенти Полтавської політехніки та фахового коледжу нафти і газу проходять виробничу практику на підприємствах компанії, багато з них реалізуються там як професіонали. Підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю – ще одна історична подія у житті політехніки, яка допомогла визначити подальші пріоритетні напрямки співпраці, серед яких – якісна підготовка випускників нафтогазових спеціальностей університету та коледжу до старту у професійне життя.
Через карантинні обмеження, ми не змогли запросити на урочистості, присвячені 90-річчю університету, всіх наших друзів, стратегічних та бізнес- партнерів, тому радіємо такій дружній зустрічі. Надзвичайно важливий для нас подарунок – унікальний потужний 3D принтер, на якому студенти виготовлятимуть власні моделі, реалізовуватимуть наукові ідеї та дипломні проєкти, суттєво оновить та змінить підхід до використання новітніх технологій у освітньому процесі.
Від імені усього науково-педагогічного та студентського колективу хочемо висловити слова щирої вдячності компанії за постійну підтримку та допомогу в оновленні матеріально-технічної бази нашого університету, її вагому роль у соціальному захисті студентів і викладачів», – прокоментував ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

152035631 1670509343155695 6547518147109318165 o

«Ключ» успішної співпраці – в консолідації спільних зусиль компанії та університету в сфері дуальної освіти, науки та виробництва, вважає директор компанії Weatherford Олександр Тертиченко. Меморандумом передбачається проведення на базі полтавського офісу компанії Weatherford виробничої практики, майстер-класів та тренінгів для випускників нафтогазових спеціальносте коледжу та університету. Фахівці компанії нададуть кваліфіковані консультації з будь -яких проблемних питань.
«Співпраця з закладами освіти різного рівня – частинка корпоративної культури нашої компанії, яку намагаємося підтримувати в різних куточках світу. З Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Полтавським фаховим коледжем нафти і газу нас пов’язують давні та теплі стосунки - ми охоче йдемо на зустріч будь – яким ініціативам та ефективно комунікуємо. Подарований 3D принтер – лише маленька частинка того, що ми можемо зробити для Полтавської політехніки у порівнянні з тим, що адміністрація та викладачі роблять для нас, готуючи хороших спеціалістів з якісною європейською освітою. Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – один з наших стратегічних партнерів та друзів, яких ми дуже любимо та поважаємо», – зазначив очільник компанії Weatherford.
Директорка Полтавського фахового коледжу нафти і газу Любов Шумська поділилася планами співпраці на майбутнє: «Під час ділової комунікації з компанією продовжуватимемо реалізовувати систему ступеневої освіти сучасного випускника закладу загальної середньої освіти – від коледжу до університету та лідера однієї з провідних українських нафтогазових компаній».
Новий 3D принтер Da Vinci Super посилить навчально-наукову базу університету. Під час весняного карантину на 3D принтері, науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою – Андрій Конюк та Костянтин Трегубов виготовляли захисні екран-маски, які Полтавська політехніка передала медичним установам міста Полтави.
«Унікальна річ, яка з часом заслуговуватиме на пильну увагу нумізматів та колекціонерів. Щиро раді, що подарунок нагадуватиме Вам і Вашим колегам про університет», – зазначив ректор.
За словами Олександра Тертиченка, у полтавському офісі компанії існує давня традиція – облаштовувати міні-бібліотеку з цікавих сучасних видань, присвячених діяльності наших партнерів та друзів. Після прочитання, подарований примірник книги неодмінно займе почесне місце та поповнить корпоративну колекцію.
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – один з провідних українських університетів, володар відзнаки «Лідер інновацій», в діяльності якого успішно реалізується синергетичний ефект формули «освіта +наука+бізнес+влада». Представники бізнесу інвестують кошти у оновлення матеріально-технічної бази університету та беруть активну участь у підготовці високопрофесійних фахівців нафтогазових спеціальностей.

За матеріалами

Медіа–центру Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj