Thursday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії, який впливає на майбутнє людини, адже без любові до роботи не можна бути абсолютно щасливим.

Кожного дня у світі з’являються нові професії, які потребують високоякісних спеціалістів, креативного підходу до справи та нових знань у різних галузях. Та є професії, які залишаються незмінно важливими для людства протягом багатьох років і постійно потребують висококваліфікованих спеціалістів. Так, уже багато років Полтавський коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» здійснює високоякісну підготовку фахівців для нафтогазової галузі.

11

У коледжі діють підготовчі курси у дистанційному форматі для школярів міста Полтави та інших регіонів України. Для слухачів курсів було проведено дві онлайн-зустрічі, під час яких завідувачка бурового відділення Шкіль С. О. ознайомила учнів із двома освітньо-професійними програмами, за якими здійснюється підготовка на відділенні, та зазначила, що освітній процес у коледжі здійснюють висококваліфіковані викладачі, які постійно вдосконалюють свої професійні навички, а студентське життя завжди насичене та цікаве.

22

Голова циклової комісії бурових дисциплін  Агейчева О. О. яскраво та креативно презентувала освітньо-професійну програму «Буріння свердловин», наголосивши, що під час навчання на буровому відділенні народжується інтерес до науки та технологій, успішне майбутнє стає ближчим, а особисті плани – точнішими.

33

Викладачка геологічних дисциплін Думенко Г. А. ознайомила слухачів з освітньо-професійною програмою «Розвідування нафтових та газових родовищ», зазначивши, що завдяки самовідданій праці, мужності, розуму та знанням багатьох поколінь геологів, Україна стала однією з провідних мінерально-сировинних держав світу. Не залишила нікого байдужим та викликала неабияке зацікавлення  і онлайн-екскурсія до геологічного музею, адже музей коледжу – єдиний геологічний спеціалізований музей у Полтавській області, який має систематичну колекцію основних видів гірських порід, руд та мінералів, що складають земну кору. Фонди музею налічують більше 2000 зразків, котрі ілюструють розмаїття багатства надр нашої Землі.

Переконані, що серед нинішніх слухачів підготовчих курсів є чимало майбутніх геологів та буровиків, перед якими відкриються всі професійні секрети.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів