Thursday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

8 грудня 2020 року для студентів групи ЕН-2-1 Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» викладачем Руденко С.І. проведено виховну годину з теми «Національний університет імені Юрія Кондратюка: від витоків до сьогодення. Погляд крізь роки».

Учасники заходу перегорнули сторінки історії університету від Полтавського інституту шляхетних дівчат до багатопрофільного європейського університету класичного типу.
Студенти підготували доповіді про життєвий шлях Юрія Кондратюка, українського Прометея, видатного вченого-винахідника, одного із перших творців і випробувачів ракетної техніки.

IMG 3083 IMG 3082
IMG 3084 IMG 3081

Полтавська політехніка – один із найвідоміших і найстаріших університетів Полтавщини, без якого важко уявити карту закладів вищої освіти Полтавщини та України загалом. Національний університет має славне минуле, тісно пов’язане з кращими освітніми традиціями, що налічують понад 200 років.
Приєднуємось до привітань на адресу Полтавської політехніки! Нових звершень, талановитих студентів, здійснення творчих задумів і проєктів!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів