Thursday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Сьогодні у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся вебквест «Полтавська політехніка – успішний шлях тривалістю в 90 років». Студенти груп ЕН-І-І та ЕН-І-2 об’єдналися у команди «Історики», «Найвища сходинка п’єдесталу», «Інновація», «Літератори», «Творчі».

Кожна команда отримала завдання, а також набір вебресурсів, працюючи з якими, слід було створити власний проєкт. Вебквест не мав змагального характеру, це була захоплююча подорож історією та сьогоденням Полтавської політехніки, знайомство першокурсників із досягненнями та перевагами університету, особливістю його динамічного розвитку.

IMG 3078 IMG 3074
IMG 3075 IMG 3076
IMG 3077 IMG 3079

Учасники вебквесту у віртуальному форматі познайомились із надсучасною матеріальною базою Національного університету імені Юрія Кондратюка, дізнались про можливості та переваги, створені для розвитку здібностей студентів, проведення змістовного дозвілля молоді, реалізації власних стартапів.
Щиро вітаємо Полтавську політехніку з 90-річчям! Мине лише декілька років – і чимало учасників вебквесту стануть членами студентської спільноти університету!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів