Thursday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

8 грудня у Полтавському коледжі нафти і газу з нагоди святкування 90-річного Ювілею Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кодратюка» відбулася онлайн-зустріч студентів і викладачів з випускником Полтавської політехніки - начальником департаменту кріплення свердловин ТОВ Везерфорд Україна Олександром Фірсуніним.

Під час зустрічі студенти мали змогу отримати інформацію щодо основних напрямків діяльності компанії, ознайомитись з конструктивними особливостями нафтогазового обладнання та поставити запитання щодо професійного зростання працівників компанії. Такі зустрічі вже стали традиційними, вони сприяють модернізації освітнього процесу й формують зацікавленість студентів майбутньою професією, секретами життєвого та фахового успіху. Спілкуючись з представниками відомих компаній, студенти усвідомлюють важливість професійних знань у майбутньому кар’єрному становленні. Олександр Фірсунін поділився також спогадами про роки навчання у Полтавській політехніці, отримані знання та навички, які стали підґрунтям формування його професіоналізму.

IMG 3070 IMG 3071

Дякуємо компанії Везерфорд за цікаву зустріч та всебічну підтримку.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів