Thursday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Перед кожною родиною свого часу постає дуже хвилююче питання: яку професію обрати старшокласнику після закінчення школи? Для більшості проблема вибору майбутнього фаху є однією з найбільш складних. Юнакам і дівчатам необхідна допомога дорослих, але допомога розумна.

У рамках загальноміських заходів з професійної орієнтації молоді та популяризації закладів освіти міста Полтави Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував щорічну традиційну виставку-презентацію "Освіта".

Цього року, у зв’язку з поширенням випадків коронавірусної інфекції СОVID-19, виставка-презентація закладів освіти міста відбулась у  дистанційному форматі з використанням комунікаційної технології Zoom.

Загальноміський захід проводився в декілька етапів:

  • підготовка  інформаційних матеріалів для довідника старшокласникам "Освіта";
  • відеопрезентація закладів освіти в мережі Facebook на сторінці Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
  • проведення онлайн-конференції для старшокласників міста, під час якої було надано вичерпну інформацію щодо вступної кампанії 2021 року.

vistavka

У виставці "Освіта" взяв участь і Полтавський коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка". Слід зазначити, що спеціальності, які готує наш заклад освіти, викликають значну зацікавленість у старшокласників. Переконані, що в майбутньому навчальному році дружна студентська родина коледжу поповниться новими студентами -  розумними й талановитими, активними й творчими,  ініціативними та сумлінними у навчанні.

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми допоможемо абітурієнтам правильно зорієнтуватись у широкому спектрі закладів освіти й обрати професію, яка дозволить їм реалізувати власні можливості та досягти успіху.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів