Thursday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Уже стало традицією проведення зустрічі у форматі філософської кав’ярні з нагоди Міжнародного дня філософії та підготовки до відзначення ювілейної дати з дня народження Григорія Сковороди. Цьогоріч  захід присвячений 90-річчю Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", який є осередком наукової діяльності Полтавщини.  

24 листопада в коледжі у форматі відеоконференції відбувся філософсько-мистецький захід "Філософія освіти Григорія Сковороди", організаторами якого є викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Храмова Л.М., Філіппович В.Ю. та Коваленко С.В.

Слайд1

Провідним мотивом зустрічі стало твердження, що освіта є головним моральним підґрунтям суспільства, найдавнішим соціальним інститутом, покликаним забезпечувати функціонування людства. У своїх дослідженнях учасники зустрічі зупинилися на основних напрямах педагогічної, літературної, філософської діяльності Григорія Сковороди, який  акцентував увагу на внутрішній сутності людини, її розумі, пізнавальних можливостях, пошуках щастя, любові й віри. Було підкреслено, що ідеї видатного мислителя продовжені в літературних працях його наступників, знайшли відображення у світовій філософській думці та мистецтві.

Активними учасниками заходу стали студенти коледжу Кизь О., Коношенко О., Коростіленко А., (гр. ЕН-2-А), Сичова В., Полянська О., (гр. ГР-1-А), Шабля А., Гарбуз П. (гр. ЕН-1-2), Кузьменко Л., учениця 10 класу Полтавського навчально-виховного комплексу  (ЗНЗ – ДНЗ) 16 Полтавської міської ради.

Цікаві зустрічі й продуктивні дискусії відбуватимуться й надалі, філософська кав’ярня чекає на гостей для обговорення актуальних проблем та креативних ідей.

Слайд2

3-й рік поспіль, вже стає традицією у нашому коледжі проводити зустрічі у філософській кав’ярні, присвячені Міжнародному дню філософії та ювілейним датам від дня народження Григорія Сковороди. 2020 рік-особливий, ми святкуємо 90-річчя Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів