Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Сучасність вимагає використовувати нові інноваційні методи та технології навчання студентів у закладах вищої освіти, які дозволять майбутнім фахівцям бути більш конкурентоспроможними на ринку праці. Тому викладачі коледжу Наталія Самсоненко та Ольга Сидорина взяли участь у VІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи"

1 2

Метою інтернет-конференції є обговорення актуальних проблем використання інформаційних технологій та інноваційних методик навчання в освітньому процесі; обговорення актуальних тенденцій та перспектив розвитку STEM-освіти, обмін інноваційними ідеями щодо формування стратегії нової школи.

3 4

Викладачі взяли участь в обговоренні актуальних проблем дистанційного навчання у закладах освіти, продемонстрували інструменти та методи дистанційного навчання з Інформатики в Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" та отримали сертифікати.

5 6
7 8

 

 

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj