Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле, це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. 9 листопада країна святкує День української писемности та мови, цього дня також ушановується пам'ять Преподобного Нестора Літописця – автора «Повісті минулих літ». З цієї нагоди за участі студентів та викладачів коледжу відбувся святковий захід, який підготували й провели Кузьменко О.В. та Рєзнікова Т.Г.

Слайд1

ФОТО 3 фОТО 5
фото 2 фото 4

Крім того, у цей день відбувається відкриття ХХІ Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика, а також проходить Усеукраїнський радіодиктант національної єдности. Незважаючи на ситуацію, ми не зрадили традиції – заходи були проведені у форматі онлайн.
Варто зазначити, що диктант не має на меті перевірку грамотности конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб. Цей наймасовіший флешмоб осені став акцією єднання навколо рідної мови.
Оскільки радіодиктант – це єднання, то й коледж долучився до написання ювілейного, двадцятого, диктанту разом із викладачами та студентами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj