Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Математика посідає особливе місце у системі знань людства, вона є інструментом для пізнання навколишнього світу, розкриває його закони.

З метою посилення уваги до формування математичної компетентності у здобувачів освіти Указом Президента 2020-2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні.

Традиційно у жовтні цикловою комісією природничо-математичних дисциплін проводиться місячник знань, заходи якого цьогоріч було присвячено знаменній події – відзначенню 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Місячник знань проходив у форматі дистанційного навчання з використанням освітніх Інтернет-ресурсів, зокрема, Zoom і Moodle.

Починаючи з 2021 року, всі здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію з математики у формі ЗНО. Як потрібно здійснювати підготовку до ЗНО, аби здобути високий результат? Відповідь на ці запитання студенти отримали на занятті, проведеному 19 жовтня у форматі відеоконференції кандидатом технічних наук, доцентом кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» О. А. Руденком. На занятті, учасниками якого стали понад 70 студентів коледжу, було розглянуто низку завдань, що відповідають програмі ЗНО, проаналізовано типові помилки учасників минулорічних ЗНО.

 Слайд2

Лайфхаки щодо секретів самопідготовки, враження і поради минулорічних учасників ЗНО студенти коледжу отримали під час інтерактивного заняття «Як успішно скласти ЗНО з математики» , проведеного викладачами Кізь Л.В. і Малофеєвою Л.М.
Цікавим і пізнавальним виявився захід «Година коду Minecraft», проведений 27 жовтня викладачами О.Г. Сидориною та Л.В. Павлович, у групі Т-ІІІ-1. Захід було присвячено проблемі створення алгоритмів для спілкування зі штучним інтелектом.

Слайд3

Перевірити власні знання з хімії студенти групи ЕН-І-А мали змогу під час інтелектуального змагання «Що? Де? Коли?» з теми «Система, що впорядкувала світ», проведеного викладачем В.О. Андрушкевич. У запеклій боротьбі учасники виявили ґрунтовні та всебічні знання, кмітливість, загальну ерудицію та мали змогу дізнатись чимало цікавого зі світу хімічної науки. Переможцем змагання став Кротенко Володимир, друге місце розділили Цимбал Вадим і Кривень Антон, а третє місце – Дубина Віктор та Партенадзе Максим.

Слайд4

Під час місячника студенти мали можливість взяти участь у цікавих проектах, онлайн-дискусіях, конкурсах, випробувати свої сили під час тестувань та розв’язування нестандартних задач, відкрити для себе чимало таємниць і секретів природничо-математичних наук.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj