Friday the 25th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

1Студенти третього курсу спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (гр Д-3-1)та спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології" (гр Т-3-1) разом зі своїми кураторами Сидориною О.Г. та Павлович Л.В. провели виховний предметний захід "Година коду Minecraft. Штучний інтелект робить добрі справи" у форматі ZOOM конференції.

Мета заходу представити складну науку Інформатику та довести, що вивчати її легко. А також, краще зрозуміти як використовувати штучний інтелект для збору даних про лісові пожежі, навчитися програмувати рішення, які включатимуть послідовності події,  цикли та умовні команди.

2 3 4

Кожен з нас користується елементами інформатики в повсякденному житті: навчаючись в коледжі, працюючи на підприємствах і т.п.

Студенти ознайомилися з цікавими фактами інформатики та комп’ютера, з найдорожчими помилками в інформатиці та грою Minecraft: Education Edition. Це гра з відкритим світом, яка сприяє творчості, співпраці та вирішенню проблем в захоплюючому середовищі, де єдиною межею є фантазія. У грі селу загрожує пожежа, і потрібно, запрограмувати рішення! Зустрінути свого помічника з кодування, агента Minecraft, а потім запрограмувати агента, орієнтуватися в лісі та збирати дані. Ці дані допоможуть Агенту передбачити, де відбуватимуться пожежа, кодуйвати Агента, щоб запобігти поширенню вогню, врятувати село і повернути життя в ліс. Таким чином, вивчаючи основи кодування та досліджуючи реальний приклад штучного інтелекту, студенти обговорили екосистему – ліси, які допомагають  забезпечувати понад половину видів істот на нашій планеті чистим повітрям і свіжою водою та підтримують їхнє життя. Але багато лісів страждають від кліматичних змін, втрати біорізноманіття, деградації земель і пожеж. 

5 6
 7  8

Отже, під час заходу "Година коду Minecraft. Штучний інтелект робить добрі справи" студенти  захистили село та врятували ліс за допомогою програмування, познайомилися з прикладним штучним інтелектом, а також отримали сертифікати.

9

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk   krasnыj