Saturday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

8 вересня в коледжі відбувся виховний захід присвячений видатному геологу Каменському В.П. до професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України у форматі відеоконференції ZOOM.

IMG 1153

6 вересня виповнилося 100 років від дня народження Валентина Павловича, кандидата геолого-мінералогічних наук, академіка УНГА, фахівця у сфері пошуків, розвідки та розробки родовищ нафти і газу.

За участю Каменського В.П. відкрито більше 50 родовищ нафти і газу, серед яких Сагайдацьке, Михайлівське, Новогригорівське, Бугреватівське, Козієвське, Північно-Долинське, Битківське, Клинсько-Сарське, Краснознаменське, Танявське, Пневське, Гвиздецьке.

1950 року під безпосереднім керівництвом головного геолога Миргородської контори розвідувального буріння Валентина Павловича Каменського було відкрито Радченківське родовище, яке поклало початок розвитку нафтогазової промисловості Полтавщини як нового нафтогазоносного району України.
Валентин Павлович Каменський – автор 80 наукових публікацій, 10 раціоналізаторських розробок та науково-популярних книг про історію нафтогазової промисловості України.

Організатор конференції Сакова Т. Ф., викладач геологічних дисциплін ознайомила присутніх із життєвим шляхом Валентина Павловича, який працював геологом і відкривав нові родовища не тільки в Східній і Західній Україні, а й в Арктиці.

IMG 1170 IMG 1171
IMG 1161 IMG 1159

Спогадами про батька поділилися дочка і син Валентина Павловича, які приєдналися до онлайн-зустрічі.
За безмежну відданість своїй справі колеги називали Валентина Павловича «Людина з великої літери», «Геолог від Бога», а його діяльність залишила яскравий слід у геологічний науці України.
В Геологічному музеї коледжу у вільному доступі є книги написані Валентином Павловичем Каменським.

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України усім присутнім, і студентам, і викладачам, було надзвичайно цікаво познайомитися із біографією легендарної особистості.

 

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів