Saturday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Людина завжди опинялася перед вибором поведінки і способу життя, але сьогодні, в умовах вільної пропаганди тютюну, алкоголю, поширення ВІЛ/СНІД та наркоманії, цей вибір часто робиться не на користь здоров'ю.

Тому 8 вересня студенти коледжу зустрілися на тренінгу "Здоров'я сучасної молоді: важливий шлях від знань до відповідальності" за методом "рівний-рівному", який провів керівник Молодіжного центру "Lighthouse" БО "Світло надії" / CO "Light of Hope" Віктор Шилов. Присутні обговорили основні концепції освіти "рівний-рівному" щодо здорового способу життя серед молоді України.

Учасники тренінгу дізналися про історію виникнення та лікування ВІЛ/СНІДу в світі, про обсяги поширення даного захворювання в Україні. Також було розглянуто основні принципи ВІЛ-діагностики, лікування та профілактики. Особливу увагу було акцентовано на важливості консультацій і профілактики ВІЛ-інфекції.

Під час занять студенти брали активну участь в обговоренні проблем здоров’я, висловлювали власні думки щодо збереження свого життя повноцінним і щасливим.

IMG 1143 IMG 1151 IMG 1147

Учасники програми отримали сертифікати, а також можливість добровільно пройти експрес-тестування на ВІЛ.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів