Wednesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

З 15 по 25 червня в умовах адаптивного карантину відбувся захист дипломних проєктів для студентів спеціальності 184 «Гірництво», спеціалізації «Буріння свердловин» денної та заочної форм навчання. Враховуючи епідеміологічну ситуацію, захист проходив із суворим дотриманням усіх заходів безпеки.

Актуальна та різнопланова тематика, високий рівень підготовки, практичний досвід та оптимізм  – головні складові цьогорічного захисту!

1  2 3

Екзаменаційна комісія відзначила відмінний захист студентів  Галабури Ростислава   та Кулика Владислава, які  презентували свої дипломні проєкти англійською мовою, а також студентів, що вдало поєднували навчання з роботою на провідних підприємствах нафтогазової галузі – Деканя Вячеслава, Михайленка Максима, Літвінова Івана, студентів, що отримають дипломи з відзнакою, – Кушніра Вадима, Цися Валерія, Гусака Ярослава, Дудника Дениса, Яловеги Юрія, Бумаценка Михайла, Кульбаки Володимира, Михайлюка Владислава, Твердохліба Сергія.

 4  6

Вітаємо з успішним захистом та бажаємо, щоб знання і практичний досвід,  отримані під час навчання в коледжі, стали запорукою подальшого професійного зростання!

8  7
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів