Monday the 29th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

6 травня для студентів першого  курсу освітньої програми «Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів» завідувачем механічного відділення Сергієм Кузьменком та головою циклової комісії механічних дисциплін Сергієм Носом  було проведено відеоконференцію «Сучасні технології та техніка для збільшення проникності привибійної зони свердловин. Колтюбінгова техніка», присвячену відзначенню 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».  

Надзвичайно цікавим форматом, особливо в умовах дистанційного навчання, є зустрічі з представниками виробництва у режимі відеоконференцій, які дають можливість студентам ознайомитись із діяльністю провідних компаній нафтогазового комплексу, упровадженням інноваційних технологій та обладнання, поставити запитання й отримати на них вичерпні відповіді, дослухатись до порад і побажань  фахівців на основі їхнього виробничого досвіду. А найбільш переконливими є аргументи нещодавніх випускників коледжу, які ще минулого року перебували на студентській лаві, тому спілкування з ними викликає значне зацікавлення.

НОС 06 05 2020

Участь у конференції взяв випускник механічного відділення коледжу Вячеслав Іщенко, який працює супервайзером колтюбінгової установки LLC SCHLUMBERGER SERVICES UKRAINE.

Характеризуючи основні етапи розвитку компанії та напрямки її діяльності  в Україні, наш гість висвітлив основні аспекти практичного досвіду роботи колтюбінгових установок. Оскільки  професійна діяльність Вячеслава безпосередньо пов’язана з даним напрямком, він цікаво та доступно розповів про особливості застосування колтюбінгових технологій.

Під час конференції студенти й викладачі долучилися до обговорення актуальних питань розвитку інноваційних технологій нафтогазової промисловості.

Вячеслав Іщенко як минулорічний випускник, котрий нещодавно розпочав набувати виробничий досвід в одній із провідних компаній світу, націлив нинішніх студентів на відповідальне ставлення до навчання, саморозвиток, активне вивчення англійської мови і використання всіх можливостей та інструментів для самореалізації.   

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube