Monday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Педагогічна рада – це надзвичайно важлива форма колективного управління закладом освіти, своєрідна творча лабораторія, діяльність якої дозволяє вирішити важливі проблеми. Дистанційне навчання вимагає нетрадиційного формату її проведення, тому 29 квітня у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулось засідання педагогічної ради у форматі відеоконференції, у якому взяли участь адміністрація, викладачі та голова студентської ради коледжу.

Голова  педагогічної ради – директор Любов Шумська – залучила до активного обговорення актуальних проблем усіх учасників. Акцент було зроблено на  питаннях освітньо-виховної діяльності, проведенні підсумкової атестації та завершенні навчального року в дистанційній формі.

ПЕДРАДА

Перший заступник – заступник директора з навчальної роботи Іван Бадула проаналізував організацію практичної підготовки студентів, питання проведення підсумкової атестації в дистанційній формі та підготовку студентів до ЗНО. Роботі кураторів академічних груп в умовах дистанційного навчання була присвячена доповідь заступника директора з виховної роботи Оксани Височин. Детальний аналіз форм і методів організації освітнього процесу під час карантину та навчального контенту системи інтерактивно-дистанційного навчання коледжу зробила заступник директора з науково-методичної роботи Ірина Воронцова.

ПЕДРАДА 1

Педагогічна рада відбулась у динамічному режимі, було створено атмосферу співпраці та живого спілкування, цінність якого в умовах дистанційної роботи є надзвичайно великою.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів