Monday the 29th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Триває місячник знань циклової комісії інформаційних технологій у дистанційній формі, в межах якого проводяться різнопланові заходи: онлайн-конкурси та предметні вікторини, фахові турніри й участь у конференціях, презентація проєктів і відкриті заняття. 

Так, 10 квітня викладачем Сидориною О.Г. було проведено відкриту лекцію у форматі відеоконференції за допомогою хмарного сервісу Zoom із дисципліни «Системи управління базами даних» з теми "Інструменти аналітики в базах даних" для студентів груп Д-ІІ-1 та Д-ІІІ-1. На занятті в режимі онлайн були присутні заступник директора з науково-методичної роботи Воронцова І.В., заступник директора з виховної роботи Височин О.А., методист Кочерженко О.М., завідувач механічного відділення Кузьменко С.М., завідувач лабораторії ІОТ Гарашко С.М., викладачі Гуменюк Г.Ф., Ревуцька Н.М., Павлович Л.В.

СИДОРИНА відкрите заняття

Під час заняття студенти вивчали особливості використання програм MS Excel та MS Access. Навчальна діяльність відбувалась в атмосфері активної взаємодії викладача зі студентами, було використано різні ресурси. Зокрема, на етапі актуалізації теоретичних знань застосовані завдання із дистанційного курсу дисципліни, розроблені за допомогою Н5Р і LearnіngApps у форматі кросворду й інтерактивної карти.

Більше 20 студентів працювали над створенням  об’єктів для проведення аналізу Big Data, будували динамічні та інтерактивні таблиці й діаграми, продуктивно і старанно виконуючи власні завдання. Навички, здобуті на занятті, знайдуть широке застосування у професійній діяльності майбутніх фахівців.

Отже, дистанційне навчання – це можливість використовувати нестандартні форми і методи роботи, накреслювати нові шляхи розвитку, отримувати цінний досвід.

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube