Monday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Уже місяць у Полтавському коледжі нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» триває освітній процес у дистанційному режимі, який стає все більш динамічним, різноплановим та змістовним. Кожен день напруженої багатогодинної роботи й творчого пошуку приносить нам нові здобутки та оптимальні рішення непростих завдань. Успішно вирішувати ці непрості завдання дозволяє система інтерактивно-дистанційного навчання, створена на платформі Moodle.

Інтерактивний зв’язок, живе спілкування в реальному часі зі студентами викладачі реалізують за допомогою хмарного сервісу Zoom, програми Skype, мобільного застосунку Google Duo з функцією відеочату, на платформах  яких в режимі відеоконференцій проводяться лекції, консультації, відкриті заняття, виховні години.

Система інтерактивно-дистанційного навчання коледжу також забезпечує ефективне проведення весняної заліково-екзаменаційної сесії, організацію навчальних та виробничих переддипломних практик. Викладачами створено контент, який дає можливість отримати в дистанційному режимі необхідні знання та практичні навички.

Щоб дистанційне навчання було не лише змістовним, а й цікавим і творчим, викладачі спільно зі студентами започатковують різноманітні флешмоби  та акції, організовують  нестандартне проведення місячників знань геологічних дисциплін та інформаційних технологій.

Так, з нагоди 90-ліття Ліни Костенко було проведено  поетичну акцію, учасники якої – і викладачі, і студенти, і зовсім юні шанувальники поезії – мали змогу продемонструвати виразне читання улюбленого вірша поетеси у відеоформаті, виявивши креативність та неабиякі мистецькі таланти.

Відбувся спортивний відеочелендж, до участі в якому долучилися і викладачі, котрі презентували відеопроєкт з позитивним меседжем «Поборемо коронавірус фізичними вправами та усмішкою!».

Студентська рада коледжу разом із волонтерським загоном «Відкриті серця» продовжує свою діяльність, закликаючи молодь вести здоровий спосіб життя, дотримуватися вимог  карантину та активно долучатися до молодіжних челенджів і акцій у дистанційному режимі.

Навчання і виховна робота, набуття знань і саморозвиток, спілкування і творча діяльність під час карантину в коледжі тривають, щодня наповнюючись цікавим змістом, збагачуючись новими здобутками.

КАРАНТИН 10 04 2020

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів