Sunday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

01Безоплатна правова допомога –  правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» визначає порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги.

11 березня в рамках місячника циклової комісії гуманітарних дисциплін для студентів груп експлуатаційного відділення проведено інформаційно-правовий лекторій на тему «Безоплатна правова допомога в Україні».

1

Модераторами заходу були викладачі Світлана Коваленко, Людмила Храмова та представник Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Свєшніков.

2

Представник  центру поінформував присутніх про права громадян на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави і порядок надання БВПД, зазначив категорії осіб, які мають право на таку допомогу, навів приклади, з яких питань громадяни найчастіше звертаються за правовою допомогою.

3

Фахівець системи БВПД пояснив, що безоплатна правова допомога буває двох видів: первинна (надання правової інформації;  консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також надання особі допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації) і вторинна (захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на таку допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру). Також він повідомив про роботу державної установи системи БВПД на Полтавщині та нагадав, що у разі виникнення будь-яких правових питань можна телефонувати на єдиний номер гарячої лінії системи БВПД: 0-800-213-103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів) або звертатися безпосередньо до місцевих центрів та бюро правової допомоги.

4

Студенти мали змогу задати актуальні для них питання та отримати кваліфіковані і обґрунтовані відповіді на них.

5

Метою даного заходу було проведення правовиховної та правопросвітницької роботи, формування у молоді поваги до права, загальнолюдських цінностей, підвищення рівня їх правової поінформованості.

6

Сподіваємося, що отриману правову інформацію студенти використають при реалізації своїх конституційних прав.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube