Friday the 10th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

13 лютого 2020 року викладачі Ольга СИДОРИНА та Сергій ГАРАШКО провели відкрите заняття "Правові основи забезпечення безпеки інформаційних технологій" для студентів спеціальності "Нафтогазова інженерія та технології".

1

За допомогою викладачів студенти групи Т-1-1 отримали знання про правові основи забезпечення безпеки інформаційних технологій, навчилися протистояти загрозам безпеки.

2

Дійсно, в сучасному суспільстві подорожі в просторі Інтернету стали невід’ємною частиною життя людини.

Інтернет допомагає нам як в навчанні, так і при спілкуванні. За допомогою Інтернету ми можемо творити та співпрацювати. Але не треба забувати, що при цьому подорожі в Інтернеті можуть приховувати в собі багато небезпек.

Чи кожен із вас здогадується, які небезпеки та ризики містить Інтернет?

Саме тому на занятті були розглянуті різні види кіберзлочинів та способи уникнення інтернет-шахрайств. Студенти виконували практичні вправи, використовуючи дистанційну платформу Moodle та онлайн-сервіс learningapps.

Провівши опитування серед студентів про різноманітні життєві ситуації, прийшли до висновку, що, як і в реальному житті, так і під час користування Інтернетом просто необхідно дотримуватися певних правил для власної безпеки. 

3 4
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube