Sunday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Уже стало доброю традицією відзначати Міжнародний день студента у коледжі, обираючи найкращих із найкращих у шоу-конкурсі "Нафтовий магнат-2018".

IMG 7452

З нагоди професійного свята привітав студентську молодь коледжу перший заступник – заступник директора з навчальної роботи Іван Іванович Бадула, відзначивши подяками найкращих студентів.

IMG 7457 IMG 7461

Шоу-конкурс складався з чотирьох етапів, у ході яких кожен із дев’яти рішучо налаштованих на перемогу юнаків демонстрував присутнім свої таланти. Усі конкурсні епізоди надовго запам’ятаються неймовірною динамікою та шаленою енергетикою.

IMG 7485 IMG 7477

Приємно відзначити, що такий цікавий та оригінальний захід відбувся за ініціативи студентської ради під керівництвом голови Приходько Альони. Студенти дуже відповідально поставилися до підготовки та проведення шоу-конкурсу, що стало переконливим доказом невичерпного творчого потенціалу студентства.

IMG 7502 IMG 7525

Усі учасники, без виключення, гідні були звання найкращого, але… конкурс є конкурс. За рішенням членів журі, справжніх експертів чоловічої краси, мужності та кмітливості, перемогу в шоу-конкурсі і головний титул "Нафтовий магнат-2018" отримав студент групи НМ-3-1 Коваленко Михайло.

IMG 7614

Є у житті особливо божевільний та цікавий час, пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Із Днем студента, дорогі підкорювачі вершин науки!

IMG 7621

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube