Tuesday the 12th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.

IMG 7057 IMG 7078

Щороку Масляна в Україні припадає на інший час.Цього року вона завітала до нас зовсім рано, до весни ще більше двох тижнів, але ми не падаємо духом і зустрічаємо Масницю з вірою у серці, гарячим чаєм та смаколиками. А їх було стільки, що аж очі розбігалися: млинці з різноманітним наповненням, вареники, пиріжки, печиво, тістечка та ще багато чого смачненького. А ще – особлива атмосфера добра, щирості, товариськості, тепла. Адже гроші, зібрані під час благодійного ярмарку «Щедра Масляна», студенти коледжу вирішили віддати хворим дітям онкогематологічного відділення.

IMG 7088 IMG 7089

Сподіваємося, що наші зусилля не залишаться марними, і ці діти одужають і найближчим часом із широко відкритими очима з радістю та надією будуть дивитися у щасливе майбутнє.

IMG 7091 IMG 7109

Найбільш активні студенти взяли участь у флешмобі «Життя прекрасне», відповідаючи на таке просте і у той же час складне питання «Чому життя прекрасне?». Відповіді були найрізноманітнішими. Від «тому що я механік» до «тому що я став містером ПКНГ ПолтНТУ».

IMG 7053

Ось які у нас чудові студенти!!!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube