Friday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Нещодавно в коледжі відбувся ярмарок добра і милосердя, який проходив під девізом «Чужої біди не буває». Студентська рада нашого коледжу дізналася, що потрібна допомога Магуру Назару, який знаходиться на лікуванні в онкогематологічному відділенні міста Полтави з діагнозом гострий мієлобласний лейкоз.

Так як студенти нашого коледжу зі співчуттям та переживанням ставляться до тяжкохворих людей, саме тому і організували ярмарок, щоб зібрати кошти на лікування маленького Назара.

1 3

З великою любов’ю і почуттям відповідальності до проведення цього заходу поставилися адміністрація, викладачі, студенти та батьки. Небайдужі приносили домашні смаколики, виготовлені своїми руками. Очі розбігалися від кількості солодощів на столах. На перерві всі мали змогу покуштувати страви на свій вибір. Ніхто не залишився голодний.

4 6

Також була проведена акція «Купи жувальну гумку та виграй сертифікат «Романтичний вечір на двох» від «Львівської кав’ярні».

2 5

Усі зібрані кошти були відправлені на лікування маленькому Назарчику, який хворіє на гострий лейкоз. Ми щиро вдячні всім, хто допомагав, адже «чужих дітей, як і чужих проблем, не буває»

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube