Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Що таке КВН? Для когось це лише звичайна гра-вікторина, в котрій студенти виявляють ерудицію, гострий розум і винахідливість. Для кожного члена нашої команди КВН став невід’ємною частиною повсякденного життя.

j1jKZTXWBFE

Саме поняття «КВН» з’явилося ще в 1964 р. І зараз не припиняє дарувати посмішки своїм глядачам. Створюючи команду ПКНГ ПолтНТУ «Діти Мотеля», всі сподівалися на успіх та додавали один одному впевненості в перемозі. Можливо, завдяки цьому наша молода команда за зовсім малий проміжок часу взяла участь не лише в конкурсах рідного коледжу, а й за його межами. Кожного разу, зриваючи бурхливі овації, ми відчували азарт до гри та бажання перемогти.

Семимильними кроками наша перспективна команда наближається до успіху. Лише за останні декілька тижнів «Діти Мотеля» мали змогу виступати на сценах вищих навчальних закладів і міського будинку культури. Студентська весна, День геолога, КВН серед технікумів і коледжів, ІІ фестиваль гумору в Полтавському національному технічному університеті – і це лише початок!

Ми віримо в себе! Розвиваємо свої можливості, з упевненістю в своїх силах досягнемо великого успіху.

Дякуємо всім тим, хто підтримував нашу команду в різних змаганнях, в яких ми брали участь.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube