Thursday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

    У 1999 році група активістів створила першу у м. Полтаві групу самодопомоги для ВІЛ-інфікованих людей і зареєструвала свою організацію як Благодійну асоціацію допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД людям під назвою "Світло надії". За сприяння організації саме Полтавщина обиралася у якості пілотної області для реалізації багатьох проектів. Сьогодні це одна із найкращих благодійних організацій України, яка продовжує розвиватися і має на меті надання широкого спектру соціальних послуг та створення умов для сталого функціонування системи громадського здоров’я на рівні кращих міжнародних практик.

Флешмоб Флешмоб1

   Одним із основних спонсорів "Світла надії" є фонд, заснований відомим британським рок-музикантом сером Елтоном Джоном.

    Він відомий і як активний громадський діяч, зокрема, в боротьбі проти епідемії СНІДу. У 1992 році сер Елтон Джон став засновником Фонду по боротьбі зі СНІДом.

Флешмоб2 Флешмоб3

    25 березня 2017 р. виповнюється 70 років з дня народження цього видатного музиканта світового рівня. З цієї нагоди БО "Світло надії" 10 березня провела зйомки відеопривітання серу Елтону Джону та флешмоб. У цій акції взяли участь і студенти нашого коледжу.

     Чекаємо на відео 25 березня!

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube