Thursday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

     13 березня в Полтаві відбувся турнір інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд вищих навчальних закладів міста. Традиційно організаторами заходу виступили управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» та Студентська рада м. Полтави.

    За звання найкращих інтелектуалів цього року боролися 15 команд вищих навчальних закладів м. Полтави. «Дигери» – така назва команди, у складі якої – студенти Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Наші учасники гідно представили свій коледж, змагаючись на високому рівні з іншими досвідченими командами, на рахунку яких не одна перемога. Змагання хоча і пройшло в дружній атмосфері, але панував дух конкуренції, адже кожен хотів принести перемогу саме своєму навчальному закладу. Конкурсні питання були різноманітними і цікавими.

1 3

    Змагання складалося із відбіркового туру першого кола – гри «на виліт» для семи пар команд (пари визначалися за результатами жеребкування до початку гри), відбіркового туру другого кола – гри «на виліт» для чотирьох пар команд та боїв за 1-4 місця (півфінал і фінал).

2 4

    «Оскільки конкурс відбувається навесні, коли відзначається Міжнародний жіночий день 8 березня, то завдання стосувалися особистостей видатних жінок минулих років та сучасності, які відомі в Україні та світу,» - зазначила Олена Ромас, начальник Полтавського управління у справах сім’ї, молоді та спорту

     Усі учасники «Брейн-рингу» отримали дипломи від управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та цінні подарунки від партнерів заходу.

5

 

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube