Thursday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

10-12 лютого 2017 р. на базі ДТВ "Сонячний" (с. Омельник, Кременчуцький р-н) відбулася VI Полтавська регіональна "Зимова Студреспубліка" на тему "Модернізація Полтавщини: індустрія й інновації як точки зростання".

DSC05052

Провідний актив студентів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка долучився до активних обговорень подальшої модернізації нашої області, пошуку нових шляхів вирішення старих проблем та можливість залучення молоді до активної участі у соціальних та економічних рухах Полтавщини.

DSC04420 DSC04422

Залучення інвестицій, модернізація промислового комплексу, а також розвиток аграрного сектору регіону - саме такими були основні тезиси гри - форми організації Зимової Студреспубліки, яка дозволяє краще розвивати роботу в команді та пропонувати гарні ідеї обговорені та підтримані всими членами групи.

DSC04492 DSC04491

Модератори, експерти завжди могли допомогти та направити хід думок. Постійні форуми та факультативи не тільки дали змогу розширити кругозір учасників, а й мали на меті налаштувати групу на продуктивну роботу.

DSC04786 DSC04488

Закликаємо нашу молодь не бути пасивною та також долучатися до планування нашого спільного майбутнього!

DSC05056

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube