Monday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

 

Запрошуємо на вебінар для молоді

«Можливості програми Європейського союзу Еразмус+& Alumni Erasmus+»

 

Полтава стала одним із семи міст України, в якому відбудуться події про програми Еразмус+ Молодь і Європейський корпус солідарності в Україні!

Мета заходу – допомогти українським молодіжним організаціям, які продовжують працювати в умовах війни, і дати їм можливість організувати власну подію. А також – познайомити молодих людей із можливостями програм ЄС: міжнародними тренінговими курсами, молодіжними обмінами, волонтерством, обмінятися передовим досвідом у молодіжній роботі.

Під час презентації заплановані виступи професійних спікерів, випускників програми Еразмус+, які поділяться власними успішними кейсами участі в проєктах.

Серед спікерів і гостей заходу:

Наталія МАКСЮТА – доктор філософії, начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення навчального процесу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Іванна ДАНИЛИШИНА – адміністраторка напрямів відділу проєктів та програм громадського здоров’я БО «Світло надії».

Софія РУДЕНКО –  заступник директора з виховної роботи Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", випускниця Erasmus+.

Олександра АГЕЙЧЕВА – голова ЦК бурових дисциплін, волонтерка ГО «Асоціація випускників нафтового геологорозвідувального технікуму», випускниця Erasmus+.

Запрошуємо до участі місцеві медіа, активну молодь, представників громадських організацій, колишніх випускників програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності.

Місце проведення:  платформа Zoom за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/88063941930?pwd=cU0xMzEvSHg0Mk1HU0kzWnZlRUFFdz09

Дата та початок заходу: 08 грудня 2022 о 14.15

Вебінар для молоді «Можливості програми Європейського союзу Еразмус+& Alumni Erasmus+» в м. Полтава організовує Інформаційний центр Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні у партнерстві з Національним Erasmus+ офісом в Україні та Полтавським фаховим коледжем нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Довідково: Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

 

Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації проектів в рамках молодіжних програм ЄС. Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

 

Контакти: www.facebook.com/EPlus.Ukraine, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

+38 (050) 878-92-27, (м.Суми, Набережна р. Стрілки, 22)

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube