Tuesday the 6th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Ділова сфера – одна з основних життєво необхідних галузей діяльності людства. Координатором у розгалуженому світі ділових відносин виступає організатор діловодства.

Світ навколо стрімко змінюється, гостра конкуренція диктує свої закони. Необхідність в якісній освіті очевидна. Допомагає отримати молоді таку освіту Полтавський коледж нафти і газу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка", який готує дипломованих спеціалістів до такої нелегкої, але цікавої роботи – роботи в інформаційній, бібліотечній та архівній справі.
Коледж став одним із перших в Україні вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, який з 1999 року розпочав готувати фахівців за спеціальністю "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Випускники коледжу отримують можливість працювати на посаді помічника керівника, рецепціоніста, референта, завідувача канцелярії, архіваріуса, інспектора відділу кадрів, офіс-менеджера.

Протягом навчання у коледжі студенти вивчають такі цікаві і важливі дисципліни як діловодство, документознавство, інформаційне забезпечення управління, системи управління базами даних, архівознавство, основи правознавства, іноземні мови, оволодівають практичними навичками роботи з комп’ютером. Під час проведення навчальних та виробничих практик студенти працюють з офісною технікою, навчаються вести ділові бесіди, проводити конференції, наради, прийоми, ділові зустрічі.

Людину, яка отримала освіту за спеціальністю “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, видно відразу: системний підхід до вирішення поставлених задач, конструктивний і гнучкий розум, здатність до нестандартного мислення. А якщо до цього додати такі якості як пунктуальність, ретельність, працездатність, прагнення до самовдосконалення, то вимальовується образ спеціаліста, цілком здатного зробити блискучу кар’єру. Серед випускників коледжу чимало таких прикладів. Багато хто працює за фахом в органах державної влади, в кадрових агенціях, у закладах освіти, комерційних структурах і організаціях різних форм власності. Є також ті, хто пов’язав своє життя з науковою та викладацькою діяльністю в університетах і академіях.

Випускники спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” мають змогу продовжити навчання у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".

Можна з впевненістю сказати, що той, хто обрав спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”, зробив перший крок до успішної кар’єри. Адже, навчаючись за цим фахом, ви отримаєте глибокі знання і можливість розвивати й вдосконалювати свою професійну майстерність, підтверджуючи постулат часу: людина XXI століття – це людина з широким кругозором, багатим внутрішнім світом, культурна і інтелігентна.

IMG 000177

mon banner SQE logo new blue nupp logokcoyo fb
pedpress studbilet banerBPD 120x60 krasnыj mirror YouTube