Tuesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

23 квітня у рамках місячника знань циклової комісії геологічних дисциплін було проведено ІІ студентський круглий стіл «Геологія. Наука. Практика» з теми: «Екологічні проблеми геології».

Снимок
У роботі круглого столу взяли участь студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ, закладів вищої освіти
Полтави, Дніпра й Івано-Франківська, а також провідні фахівці ДП НАК «Надра України» «Український геологічний науково-виробничий центр», Полтавського науково-дослідного відділу УкрНДІГаз та науковці Навчально-наукового інституту нафти і газу ПолтнТУ, Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва ПолтНТУ та ПНПУ імені В.Г. Короленка.
З вітальним словом з нагоди відкриття ІІ студентського круглого столу виступили директор ПКНГ ПолтНТУ Шумська Л.П., генеральний директор НКЦ «Ньюфолк» Закревський А.А. та голова циклової комісії геологічних дисциплін Тацій О.О.

IMG 3257 IMG 3263

На засіданні студентського круглого столу було представлено та обговорено доповіді щодо актуальних екологічних проблем, які виникають при видобутку вуглеводнів, розробці залізних руд.

ФОТО
Велику зацікавленість присутніх викликали виступи студентів, присвячені проблемам екотуризму, геологічним аспектам і екологічним наслідкам природних стихійних явищ. Науковими керівниками були провідні науковці закладів вищої освіти та викладачі геологічних дисциплін і екології ПКНГ ПолтНТУ.

IMG 3316 IMG 3331

Засідання круглого столу відбулося у формі жвавої дискусії, конструктивного діалогу та обміну думками в атмосфері взаєморозуміння і співпраці. Членами організаційного комітету відзначено, що доповіді учасників студентського круглого столу були актуальними та змістовними та мали науково-дослідницький характер. Влучні зауваження і побажання студентам висловив Закревський А.А.

IMG 3374
Підбиваючи підсумки круглого столу, виступили: д.т.н., голова секції геології та геотектоніки ПолтНТУ Зоценко М.Л., к. географ. н., доцент кафедри географії та методики її навчання ПНПУ Булава Л.М., директор Департаменту дослідження кернового матеріалу, стратифікації та кореляції ДП НАК «Надра України» «Український геологічний науково-виробничий центр» Голуб О.Г., директор Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ Шумська Л.П.

IMG 3354 IMG 3364

Усі учасники круглого столу отримали сертифікати.

IMG 3398

Висловлюємо слова вдячності учасникам ІІ студентського круглого столу та їх науковим керівникам за активність, свідомий підхід до вибору актуальних тем і ґрунтовні доповіді.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube