Tuesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

“...як будете, панове, їхати до мене, то прямісінько їдьте стовповим шляхом на Диканьку”.
Рудий Панько (М. Гоголь)

IMG 2 IMG 3
IMG 6 IMG 8

Минули століття відтоді, як Диканька, з легкої руки Миколи Гоголя, явилась усьому світу. Проте й сьогодні вона не втратила привабливості. В це мальовниче, оспіване Гоголем містечко 23 квітня завітали викладачі коледжу Гоч В.В., Дяченко Ю.Г., Мінченко В.В. та Маркін А.Т. на зустріч із школярами Диканського НВК імені М.В.Гоголя.

При в'їзді в містечко їх зустріла арка-брама - єдиний на Полтавщині зразок стилізованої Тріумфальної арки доби класицизму.

В цей день, Диканська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості з метою вибору професії, провела масштабний захід - Веселка робітничих професій для учнівської молоді. Адже, для школярів настав той час, коли не школі, не вчителям і навіть не завжди батькам, а саме випускникам потрібно визначити свій подальший життєвий шлях, зробити вибір долі та відповідати за цей вибір. І щоб вибрати, те добре діло чи професію до душі, вони й прийшли на захід з надією визначитись з майбутнім фахом.

IMG 9 IMG 1

Команда викладачів коледжу презентувала наш заклад освіти, спеціальності, умови вступу та навчання.

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки влучно ти обереш свій життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві ти будеш посідати.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube