Sunday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Жіноча краса здатна надихнути на нові звершення, подарувати низку приємних вражень. Її можна поставити в один рядок із словами «щастя», «любов», «добро»… Жіночу красу неможливо вмістити в якісь рамки або підігнати під певний шаблон. У кожній квітці своя чарівність, так само, як у кожній дівчині. Треба лише вміти бачити, вміти дивитися…
10 квітня 2019 року у Concert Hall “Versal” ми мали можливість переглянути справжнє свято молодості, грації і краси, в якому взяли участь найвродливіші, найпривабливіші, найчарівніші та найсміливіші дівчата Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ. Традиційний конкурс “Нафтова королева – 2019” допоміг зрозуміти, що краса – це не тільки зовнішність, а й поєднання її з ерудицією, вишуканістю, грацією, відкритістю, добротою, багатогранним внутрішнім світом.

IMG 6646 IMG 6683
IMG 6704 IMG 6995

9 чарівних і творчих студенток коледжу вийшли на сцену, щоб боротися за право носити корону королеви, демонструючи власну вроду, обдарованість і розум. Їх привітали начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Олена Миколаївна Бабенко та директор коледжу Любов Петрівна Шумська.
Протягом усього свята панував піднесений настрій. Глядачі не втомлювалися вболівати за своїх конкурсанток, підтримуючи їх бурхливими оплесками, скандуючи імена переможців та демонструючи плакати зі словами підтримки. З великим нетерпінням чекали рішення журі, яким досить складно було визначити переможців та номінантів, а головне – відшукати найкрасивішу.

IMG 7354 IMG 7602
IMG 7874 IMG 8013

Під час заходу директор коледжу нагородила подяками лідерів Студради за вагомий вклад в розвиток студентського самоврядування та активну громадську позицію. Голова студради Альона Приходько подякувала адміністрації та викладацькому складу за допомогу і підтримку в роботі та підготувала відео про цікаве і змістовне життя студентської молоді ПКНГ ПолтНТУ.
Оцінювали виступи чарівних дівчат справжні поціновувачі жіночої краси, журі, у складі якого були випускники нашого коледжу, колишні лідери студентського самоврядування Крендич Михайло та Ключка Дмитро.

IMG 8092 IMG 8148
IMG 8351 IMG 8534

Звання ІІ-ої віце-міс отримала студентка групи ГР-3-А Макаренко Катерина, титул І-ої віце-міс - студентка групи ЕН-3-2 Ясковець Юлія, а перемогу в конкурсі «Нафтова королева-2019» здобула Тараненко Софія, студентка групи Д-1-1, яка отримала тріумфальну корону від студентського мера м. Полтава Сергія Шабельника.

 IMG 8523 IMG 8579 

Вітаємо переможців! І з нетерпінням чекаємо на «Нафтову королеву-2020».

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube