Wednesday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

В рамках співробітництва ПолтНТУ та ПКНГ з компанією Weatherford Ukraine 4 квітня у коледжі відбулася цікава зустріч студентів і викладачів з директором компанії Наталією Рудевич.

1

Співпраця з цією компанією надзвичайно важлива для наших закладів освіти, адже Weatherford є однією з найбільших сервісних компаній, що надає інноваційні рішення, технології та послуги нафтогазовій промисловості. Всесвітня мережа представництв Weatherford International включає понад 60 000 співробітників, 730 сервісних баз, 87 виробництв та 16 технологічних та навчальних центрів більше ніж у 108 країнах.

2

Під час візиту відбулося цікаве і змістовне спілкування з директором компанії Weatherford Ukraine Наталією Рудевич, HR-менеджером Оксаною Бурдун та провідним фахівцем компанії Олександром Суденком.

3

Директор компанії Weatherford Ukraine поділилася досвідом успішного менеджменту компанії. Зокрема, Наталія Рудевич зосередила увагу на сучасних вимогах до рівня підготовки студентів та на важливості вивченні англійської мови. Вона розповіла про сервісні послуги, які надає компанія, а саме ловильні операції, продуктові лінії компанії, операції з геофізичних досліджень свердловин та сервісу бурильного обладнання та інструментів. Під час зустрічі студенти цікавилися працевлаштуванням та проходженням  практики на базі компанії Weatherford. Вони почули багато нових для себе понять і отримали уявлення про те, яким має бути претендент на роботу в компанії.

4

Беззаперечно, співпраця з провідними галузевими компаніями та зустрічі з їх лідерами дозволяють  наблизити рівень  підготовки студентів до вимог роботодавців, допомагають оволодіти сучасними знаннями і передовими технологіями та мотивують до успішного навчання.

5

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube