Wednesday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

6 березня студенти групи Т-1-1 разом з викладачем правознавства Коваленко С.В. та куратором групи Павлович Л.В. відвідали Музей історії органів внутрішніх справ Полтавської області.

 

1

Музей розпочав свою діяльність з кімнати-музею при обласному управлінні внутрішніх справ у 1967 році. 23 вересня 1989 року з нагоди 46-ї річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників музей отримав окреме приміщення – міський особняк 1890 року, що належить до архітектурних пам’яток Полтави.
2

Фонди музею налічують майже три тисячі експонатів: архівні документи, фотографії, оригінальні зразки вогнепальної та холодної зброї, особисті речі ветеранів органів внутрішніх справ. Експозиція містить майстерно виготовлені діорами, художні макети.

5 7

 4

Студенти дізналися багато цікавого про історію поліції, мали можливість продивитись документи перших керівників міліції, документи про історію кримінального розшуку, про роботу міліції в роки радянсько-німецької війни.
8

 

Особливо молодь зацікавила інформація про роботу працівників органів внутрішніх справ та вилучені у злочинців злодійські інструменти, зразки вогнепальної та холодної зброї.

99 33

Мети заходу було досягнуто: студенти поглибили свої знання про історію та роботу органів внутрішніх справ Полтавщини, отримали приємні враження та позитивні емоції.
10

Музей чекає на нових відвідувачів…

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube