Wednesday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

28 лютого, в останній день зими, відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам коледжу спеціальності "Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ".

1

Вітальні слова випускникам із найкращими побажаннями успіхів у подальшому навчанні та професійного зростання від ректора та колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимира Олександровича Онищенка передав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи  Богдан Олегович Коробко.

2 3

Директор коледжу Любов Петрівна Шумська побажала випускникам з оптимізмом дивитися у майбутнє і з упевненістю крокувати до здійснення мрій. Адже в останні роки нафтогазова галузь стрімко розвивається, і потреба у дипломованих спеціалістах буде тільки зростати. Вона відзначила, що більше половини випускників уже працюють на провідних підприємствах нафтогазової галузі, плануючи поєднувати роботу із навчанням в ПолтНТУ.

4

Випускний – пам’ятна подія в житті кожного. Залишаючи стіни рідного коледжу, вчорашні студенти розпочинають нове життя. Тож нехай сьогодні кожен із них зможе з упевненістю сказати, що майбутнє у нього буде світлим, а плани – грандіозними. Адже нашим випускникам усе під силу. Успішні у навчанні, чемпіони з футболу, титуловані красуні, непереможні снайпери у кульовій стрільбі, креативні та неповторні. Ми пишаємося вами, дорогі випускники! В добру путь!

5 6
7 8
9
mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube