Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Найцінніше, що є у людини - це її життя. Щоб убезпечити своє життя, треба вміти розпізнавати небезпеки, знати причини їх виникнення та способи захисту. Саме такими пріорітетами під час своєї роботи керуються співробітники компанії Weatherford Ukraine.

IMG 8326 IMG 8327 IMG 8330

5 грудня в рамках співпраці з компанією Weatherford Ukraine студенти коледжу пройшли тренінг з охорони праці на тему "Запобігання травматизму рук і пальців". Цікава, доступна, і, головне, корисна інформація не залишила байдужим жодного зі студентів, які активно долучилися до обговорення такої актуальної теми, як виробничий травматизм та методи запобігання нещасним випадкам на виробництві.

IMG 8376 IMG 8389

Компанія "Weatherford Ukraine" є частиною міжнародної групи "Weatherford International Ltd.", яка посідає провідне місце щодо надання інноваційних технологій та сервісних послуг для нафтогазової галузі. Компанія працює у більш ніж 90 країнах світу та має мережу близько 1000 локацій, включаючи виробництво, сервісне обслуговування, дослідницькі центри, навчальні потужності, а також налічує близько 29 500 співробітників.

IMG 8398

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube