Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Візитівкою Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ завжди була тісна співпраця з виробництвом та впровадження інноваційних нафтогазових технологій в освітній процес. І сьогодні заклад активно співпрацює з провідними підприємствами Полтавщини, де нині, беззаперечно, перебуває центр нафтогазової промисловості України.

Нещодавно викладачі коледжу, Кузьменко С.М, Бяльський Ю.Я., Нос С.М., Деркунська Ж.В. та Климко Ю.А., мали чудову нагоду взяти участь у дводенному тематичному семінарі американських компаній Denimex і Ulterra.

1

Даний захід був проведений за підтримки ДТЕК Нафтогаз. Це найбільше в Україні приватне підприємство за обсягами видобутку газу, яке постійно розвивається та активно інвестує у впровадження новітніх технологій у нафтогазовій промисловості.

Для забезпечення енергонезалежності України необхідно застосовувати найсучасніші технології у бурінні свердловин та газовидобутку. Саме тому ДТЕК Нафтогаз активно сприяє проведенню заходів такого рівня. На даний семінар були запрошені міжнародні та українські фахівці нафтогазової сфери, представники провідних сервісних компаній.

Тематичним питанням семінару був розгляд особливостей використання в сучасних умовах буріння свердловин породоруйнівних доліт типу PDC. Спікер даного заходу Vini Chari, провідний інженер-конструктор світового лідера по виробництву породоруйнівних інструментів - компанії Ulterra. Це цікава особистість, людина, яка працювала в компанії з моменту її становлення і має багаторічний безцінний досвід, тобто знає практично все про долота типу PDC. Також під час семінару були розглянуті спеціальні глибинні інструменти та обговорені новітні технології у сфері компоновки бурильної колони.

2

У ході обговорення учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді.

Такі заходи не лише цікаві, а й підвищують професійний рівень, знайомлять із сучасними технологіями нафтогазового сектору.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube