Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Кожна сім’я – це частина держави
Арістотель

28 листопада викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Храмова Л.М і Коваленко С.В. провели відкрите інтегроване заняття з соціології на тему "Соціологія сім’ї".

IMG 4967

Студенти групи Т-3-1 отримали уявлення про сім’ю і шлюб як соціально- правові інститути. Сім’я – це особливе соціальне середовище, "модель суспільства", "маленький всесвіт", який включає в собі систему зв’язків: шлюбних, родинних, господарсько-побутових, правових, етичних і психологічних. Основою становлення сім’ї є шлюб.

IMG 4953

Викладач соціології Храмова Л.М. розкрила поняття сім’ї та шлюбу як соціальних інститутів, вела із студентами активний діалог щодо визначення найпріорітетніших якостей людини, необхідних для створення сім’ї. Студенти один за одним називали якості людини та записували їх на дошці "Flipchart".

IMG 4994 IMG 4979

Викладач правознавства Коваленко С.В. розповіла емоційно забарвлену історію про становлення сім’ї та шлюбу.

IMG 4996

Була представлена змістовна креативна презентація з даної теми та відеоролики (реєстрація шлюбу у РАЦСі, поради психолога з приводу причин сімейних конфліктів та їх вирішення, 12 цікавих фактів про шлюб).

IMG 5006

Обговорення відбувалося шляхом проблемно-пошукового підходу з використанням сучасних інноваційних технологій (пошук інформації з використанням Інтернет-ресурсів, дистанційного курсу moodle та полілог – групове спілкування).

IMG 5017

Активне залучення студентів у освітній процес продемонструвало уміння оцінювати та аналізувати важливі проблемні аспекти сімейно-шлюбних відносин.

Викладачі намагалися сформувати у молоді повагу до інституту сім’ї і шлюбу.

IMG 4961

На інтегрованому занятті були присутні завідувач експлуатаційного відділення Зотова О.М., методист коледжу Кочерженко О.М., викладачі циклової комісії Почтакова І.В., Гребеннюк Л.М.

IMG 5026

Атмосфера під час заняття була емоційна, доброзичлива, позитивна.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube