Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

27 листопада Кузьменко О.В. та Галаган Н.М. підготували та провели виховний захід-реквієм "Свідчення Апокаліпсиса, або геноцид в історії України" до Дня пам’яті жертв Гододомору.

Не звільняється пам’ять, відлунює знову роками.
Я зітхну... Запалю обгорілу свічу.
Помічаю: не замки – твердині; не храми –
скам’янілий чорнозем – потріскані стіни плачу.
Піднялись, озиваються в десятиліттях
3 далини, аж немов з кам’яної гори
Надійшли. Придивляюсь: «Вкраїна, двадцяте століття»
І не рік, а криваве клеймо: "Тридцять три".

IMG 8093 IMG 8098 IMG 8104

Пам’ять – нескінченна книга, у якій зафіксовано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок уписано криваво-чорним письменами: читаєш і здригаєшся від страху. Особливо вражають ті з них, де викарбовано слова про голодомор.

IMG 8111 IMG 8119

Із доповідями про часи Голодомору 1932-1933 рр. виступили студенти коледжу Бабенко Олександр (НМ-2-1), Мироненко Тарас (БН-2-3), а також студент Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Микуця Роман, під керівництвом Вітринської О.В., кандидата історичних наук, доцента кафедри українознавства, культури та документознавства ПолтНТУ.

IMG 8123 IMG 8139

Наш обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про тих, хто загинув, пам’ять про живих та ненароджених. Адже мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих подій, як голодомор 1932-1933 років.

IMG 8152

Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. А головне, щоб усвідомити, що найцінніше, що дав нам Бог, - життя.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube