Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

                                                                                                              …Жодне суспільство,
                                                                                                              якщо воно хоче зберегти себе
                                                                                                              в новому тисячолітті,
                                                                                                              не може обійтися без науки.
                                                                                                                                        Карл Саган

Щороку 10 листопада в різних куточках нашої планети відзначається Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Україні також є чим пишатися. Вона багата на талановитих винахідників. 22 листопада викладачі загальнотехнічних дисциплін коледжу Волинець В.М. та Бадула М.Л. разом зі студентами механічного відділення здійснили подорож шляхами наукових відкриттів, якими свого часу пройшли наші талановиті співвітчизники на науково-пізнавальному заході «Це про них у світі кажуть:"Родом з України!"».

IMG 4942 IMG 4890

 Сьогодні випала чудова нагода знову нагадати нам усім, що досягненням, які повсюдно роблять життя комфортнішим і безпечнішим, – від мобільного телефону до космічного апарата, – наша цивілізація зобов’язана розумним та працелюбним, найкращим своїм представникам, завдяки яким став можливий розвиток людства технологічний, економічний, культурний.

Часи в історії людства ніколи не бувають простими, а вихід зі скрутних ситуації – самозрозумілим. Але є одне прислів’я: "хто знання має, той мур пробиває".

Під час заходу студенти презентували приклади успішних українських стартапів Богдана Гаврилишина, Любомира Романківа, Юрія Гогоці та ряду молодих вчених, які зробили неймовірно цікаві винаходи, будучи їх ровесниками.

IMG 4898 IMG 4908

А на завершення додали, що розпочати власну наукову діяльність можна ще у студентські роки, у стінах нашого коледжу, наприклад, взявши участь у роботі студентського наукового гуртка, готуючи доповіді до круглого столу або конференції, здійснюючи елементи наукових досліджень у рамках курсового чи димпломного проекту. І саме заняття науковою діяльністю дасть змогу поглянути на цей світ в іншому ракурсі. Як говорив відомий американський астрофізик Карл Саган: "Наука дає людині відчуття дива".

IMG 4913 IMG 4911

Відкривайте для себе безмежний світ науки, пізнання, творчості і досягайте висот, прославляючи силу людського генія, збагачуючи людство і звеличуючи свій рідний край - Україну!

IMG 4949

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube