Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

З 29 жовтня до 2 листопада викладачі та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ радо приймали на полтавській землі американських колег із Коледжу Санта Фе (Флорида, США) у рамках унікального міжнародного проекту Посольства США в Україні, який об’єднав у собі програму "Молодь проти насильства" та програму "Упровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство".

1 2

29 жовтня у залі засідань вченої ради університету відбувся круглий стіл "Формування безпечного освітнього простору та запобігання булінгу", який відкрили ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, директор департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко.

3 4

Участь у роботі круглого столу взяли віце-президент коледжу Санта Фе з економічного розвитку Даг Джонс, директор програми подвійних дипломів коледжу Санта Фе Джен Гомард, українсько-американська студентка, працівник Міжнародного центру Коледжу Санта Фе Наталія Пріор, президент команди з етики, президент глобального суспільства, учасниця Моделі Організації Об'єднаних Націй Коледжу Санта Фе Шантель Говер, Президент Студентського Сенату Коледжу Санта Фе Сіт Уотерс, Посол Коледжу Санта Фе 2018-2019 Метт Чек, директор Полтавської спеціалізованої школи № 3 Ірина Гринь, керівники шкіл, в яких буде реалізовуватись проект: Полтавської загальноосвітньої школи № 4, Полтавської гімназії № 17, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38, Полтавської гімназії № 13, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29, практичні психологи полтавських шкіл та коледжів, учасники волонтерського загону коледжу "Відкриті серця" та лідери студентського самоврядування університету. 

5 6

Протягом наступних трьох днів студенти університету, волонтери загону "Відкриті серця" спільно із американськими викладачами та студентами із коледжу Санта Фе провели серію тренінгів "Молодь проти насильства" у кількох школах Полтави. Учні спеціалізованої школі № 3, гімназії № 17, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 4, № 38 радо приймали гостей, брали активну участь у тренінгах, а після закінчення довго не могли відпустити американських друзів, засипаючи їх питаннями. Приємно бачити таке щире та відверте спілкування! Переконані, це - тільки початок міцної дружби між нашими студентами! 

7 8

2 листопада відбулася робоча зустріч ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка з представниками Коледжу Санта Фе та Посольства США в Україні: асистентом віце-президента з академічних питань Коледжу Санта-Фе Вілмою Елізою Фуентес, віце-президентом коледжу Санта Фе з економічного розвитку Дагом Джонсом, директором програми подвійних дипломів коледжу Санта Фе Джен Гомард, українсько-американською студенткою, працівником Міжнародного центру Коледжу Санта Фе Наталією Пріор, президентом команди з етики, президентом глобального суспільства, учасницею Моделі Організації Об'єднаних Націй Коледжу Санта Фе Шантель Говер, Президентом Студентського Сенату Коледжу Санта Фе Сітом Уотерсом, Послом Коледжу Санта Фе 2018-2019 Меттом Чеком та фахівцем з питань освіти відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні Вірою Терновською. 

9 10

Під час зустрічі обговорили проміжні результати спільного проекту "Молодь проти насильства" & "Упровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство", який отримав підтримку Посольства США в Україні. За результатами обговорення визначили нові плани співробітництва між нашими закладами освіти. 

11 12

Також 2 листопада відбувалися різноманітні активності з учнями-учасниками тренінгових занять, студентами-волонтерами університету та коледжу. Розпочали дійство з геокешингу, де чотири групи, до яких входили школярі, американські та українські студентів, під час переходу до визначених станцій, вирішували завдання, розігрували театральні мініатюри щодо попередження та профілактики булінгу серед молоді, що мають особливі освітні потреби. 

13 14

Гості заходу були надзвичайно вражені під час відвідування виставки постерів "Stop Bullying". Адже через малюнки, техніки та відтінки фарб студенти доступно донесли своє сприйняття проблеми жорстокості у світі, переживання та оцінку таким явищам в освітніх закладах. А спільна участь в арт-акції "Світ без насильства" та флешмобі "Building Bridges" стали доказом єдності молоді різних країн. 

15 16

Враженнями від реалізації проекту поділилися директори шкіл, на базі яких протягом тижня реалізувався цей проект під час роботи круглого столу з питань результатів тренінгової програми. Усі як один висловили вдячність за надану можливість приєднатися до даного проекту та акцентували увагу на продовженні такої потрібної освітньої роботи. Учасники круглого столу дійшли висновків, що проект допоміг впровадити творчі напрацювання команд спеціалістів, діяльність яких була спрямована на профілактику насильства серед молоді, сприяла розвитку міжкультурного діалогу, поглибленню міжнародних зв’язків та креативних починань в освітньому середовищі. 

17 18

На активній підтримці Посольства США в Україні в реалізації спільних проектів та співробітництва ПолтНТУ, ПКНГ ПолтНТУ з Коледжем Санта Фе (США) акцентувала у своєму виступі фахівець з питань освіти відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні Віра Терновська. А Вілма Еліза Фуентес додала, що в США даний проект офіційно продовжено до червня 2019 року.

 19

Це був неоціненний досвід. Приємно відзначити, що саме завдяки спільним зусиллям американсько-українських викладачів та студентів цей проект набув широкого резонансу. Адже проектом "Молодь проти насильства" зацікавилися у багатьох закладах освіти України. Звичайно, це тільки перші кроки, американські та українські студенти показали суспільству, що сучасна молодь готова змінити світ на краще.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube