Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Математика - галузь невтомного пошуку і важкої до самозабуття праці. Праця вченого-математика подібна до праці поета: як і в поезії, у математиці діють досить складні механізми пошуку і філігранне оформлення знайденого результату. Праця математиків не виставляється на театральній сцені, про неї не говорять у репортажах з космосу, але вона присутня скрізь.

IMG 6899

Математики викреслюють орбіти космічних трас, гарантують міцність сталевих атомоходів у океанських глибинах, визначають ритми роботи атомних реакторів тощо.

IMG 6904

У кожному періоді історії математики були свої видатні постаті вчених, у яких були різні долі. За участю студентів груп БН-ІІ-3,  НМ-І-1 була проведена виховна година, протягом якої студенти з`ясовували, хто вони - великі математики, які внесли значний внесок у світову та європейську науку. Довідалися про їхнє особисте життя, віддане служіння математиці та про наукові відкриття, відомі в Україні і далеко за її межами.

IMG 6905

Організатори – викладачі математичних дисциплін  Малофеєва О. М., Марченко О. В. потурбувались, щоб учасники навчальних груп виявили грані своїх математичних пізнань якомога глибше і різнобічно.

IMG 6909

Можливо, проаналізувавши життя визначних людей, студенти по-справжньому захопляться математикою. Адже, як писав видатний шотландський фізик Д. Максвелл: "Наука захоплює нас тільки тоді, коли, зацікавившись життям великих дослідників, ми починаємо стежити за історією їх відкриттів".

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube