Saturday the 23rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Студенти групи БН-1-1 з викладачем біології і екології Кошельник Т.М. відвідали кафедру прикладної екології та природокористування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Знайомство з кафедрою провела в.о. зав.кафедри, к.т.н. Ілляш О.Е. Оксана Едуардівна представила цікаву презентацію про роботу кафедри, ознайомила з науковими досягненнями, проблемами, над якими працює кафедра та професорсько-викладацьким складом кафедри. Доцент кафедри Бредун В.І. розповів про новітні дослідження з використанням ГІС-технологій.

DSC 4819

Друга частина заняття відбулася у лабораторії процесів і апаратів захисту атмосфери, яка була створена за ініціативи та безпосередньої участі ентузіаста своєї справи, Голови екологічної ради Полтавщини, професора кафедри прикладної екології та природокористування Голіка Ю.С. Юрій Степанович наочно показав, як і якими приладами і апаратами відбувається очистка атмосферного повітря, розповів про проблеми забруднення атмосферного повітря у Полтаві та Полтавській області.

DSC 4863 DSC 4879 DSC 4833

Велику увагу викладачі кафедри приділили профорієнтації, запрошуючи наших першокурсників у майбутньому продовжити навчання саме у ПолтНТУ.

DSC 4945 DSC 4989
mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube