Wednesday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Учасники волонтерського загону "Відкриті серця" Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (ПКНГ ПолтНТУ) під керівництвом практичного психолога коледжу Оксани Височин, за підтримки директора коледжу Любові Шумської, директора Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Ольги Буднікової вирішили не стояти осторонь такої серйозної та, на жаль, розповсюдженої проблеми – булінгу.

IMG 6209 IMG 6227

Саме тому у квітні 2018 року волонтери коледжу вирішили взяти  участь у конкурсі волонтерських проектів "Зробимо світ кращим!". Було представлено проект "Молодь – проти насильства!". Вирішено було охопити даним волонтерським проектом близько 1000 школярів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл Шевченківського району міста Полтави з вересня 2018 року до червня 2019 року.

IMG 6229 IMG 6238

За цей час проект набув нового змісту. Так, до нього долучилися студенти ПолтНТУ та представники коледжу Санта Фе (Флорида, США), які надзвичайно зацікавилися цим проектом і планують візит до Полтави  у межах грантової програми "Впровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство" найближчим часом.

IMG 6246

10 жовтня члени волонтерського загону "Відкриті серця" отримали від Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді усі необхідні матеріали  (плакати, буклети, канцтовари тощо) для реалізації даного проекту. Людмила Василенко, начальник відділу соціально-культурної роботи,  передала ці матеріали волонтерам, поспілкувалася з ними щодо їх вражень від участі у проекті й очікуваних результатів.

IMG 6248

Завдяки конкурсу волонтерських проектів "Зробимо світ кращим!" студенти коледжу отримали ще більше можливостей для реалізації своїх ідей.   

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube