Wednesday the 26th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Осіннє листя падає поволі,
Вкриває землю дорогим шатром.
Це золото, дароване в знак долі,
Змальоване і пензлем, і пером.

У прекрасну осінню пору приходить до нас День працівників освіти. Це день квітів, привітань, вдячних слів, віршів та святкових концертів. Так і у стінах коледжу 4 жовтня з нагоди свята відбулися урочисті збори колективу.

Привітати колектив коледжу прийшли почесні гості: ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка професор Володимир Олександрович Онищенко, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитро Юрійович Задворкін та начальник служби управління персоналом управління внутрішньої політики Полтавської ОДА Тетяна Миколаївна Хоменко. 

IMG 5917  IMG 5971 

Кожен із гостей знайшов гарні слова привітань для працівників коледжу, відзначив високий статус навчального закладу та його стрімкий розвиток.

IMG 5912   IMG 5930

Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко та директор коледжу Любов Шумська подякували усім працівникам, відзначивши внесок кожного у важливу справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Кращим викладачам та співробітникам коледжу були вручені  грамоти і подяки Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Шевченківської районної у м. Полтава раді, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ.

IMG 5979

IMG 6028  IMG 6037 

А лідерські якості та високий рівень професійної майстерності директора коледжу Любові Шумської були відзначені  Почесною грамотою  Полтавської обласної державної адміністрації.  

Студентська рада креативно підійшла до організації свята. У невимушеній та дружній атмосфері, щиро, душевно і з гумором студенти дарували таланти своїм педагогам.

IMG 6060

                     

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube