Friday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

"ДТЕК Нафтогаз" – найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія, що займається розвідкою та видобуванням вуглеводнів і робить вагомий внесок у досягнення енергонезалежності України.

Компанія активно підтримує розвиток вітчизняної нафтогазової освіти. Генеральний директор компанії Ігор Щуров і директор з видобутку та переробки вуглеводнів Олексій Раптанов є членами Наглядової ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. У 2016 році у ПолтНТУ за підтримки "ДТЕК Нафтогаз" було відкрито сучасну науково-виробничу лабораторію нафтогазових технологій, де проходять заняття не лише для студентів університету, а й коледжу. Співпраця компанії та ПолтНТУ є багатовекторною і допомагає покращити рівень практичної підготовки студентів та загальну якість підготовки випускників. Враховуючи, що коледж діє в структурі університету і є важливою ланкою реалізації системи ступеневої освіти, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко ініціював поширення співпраці з «ДТЕК Нафтогаз» і на коледж.

IMG 0830 IMG 0837

            Наприкінці квітня до коледжу завітала представницька делегація «ДТЕК Нафтогаз» на чолі з директором з видобутку та переробки вуглеводнів Олексієм Раптановим. Також  коледж був радий вітати  одного зі своїх почесних випускників Олександра Лазаренка, керівника департаменту по бурінню і свердловинним технологіям; випускника ПолтНТУ Максима Дорохова, менеджера апарата головного інженера, та керівника відділу комунікацій Олександра Шевельова.

IMG 0841 IMG 0857

Під час візиту гості ознайомилися з історією та сьогоденням коледжу, відвідали навчальні аудиторії та лабораторії, мали змогу поспілкуватися з провідними викладачами  та відвідати геологічний музей. Були окреслені основні напрямки співпраці – це ознайомлення викладачів та студентів коледжу з промисловими об’єктами  «ДТЕК Нафтогаз», організація ознайомчих та виробничих практик студентів, зустрічі студентів з провідними фахівцями компанії, модернізація матеріально-технічної бази коледжу.

IMG 0860

Враховуючи стрімкий розвиток нафтогазової галузі в Україні протягом останніх років, колектив коледжу розуміє, що час вимагає пошуку нових рішень в підготовці фахівців. І саме співпраця  з провідними газонафтовими компаніями має допомогти в пошуку цих рішень і максимально наблизити рівень підготовки фахівців до вимог роботодавців.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube