Friday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

3 травня на відділенні підготовки робітничих кадрів ПКНГ ПолтНТУ відбувся випуск кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з обслуговування бурових».

Свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації отримали студенти групи НМ-ІІІ-1. Це вже друга робітнича професія, яку студенти отримали в коледжі. За час навчання студенти пройшли курс професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовки під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Магамеда Семедулаевича Магамедова.

IMG 1519 IMG 1509

Підтримку в організації навчання з професії «Слюсар з обслуговування бурових» надали завідувач механічного відділення Сергій Миколайович Кузьменко, методист відділення Валентина Олександрівна Андрушкевич, куратор групи Лариса Миколаївна Гребенюк.

IMG 1528 IMG 1522

Випускників щиро привітала завідувач відділення підготовки робітничих кадрів Таїса Іванівна Оніщенко, яка наголосила на тому, що коледж готує конкурентоздатних робітників, які творчо мислять, орієнтуються в реаліях і перспективах життя, готових до праці в умовах ринкової економіки.

IMG 1501

Професійне навчання робітників на відділенні здійснюється за 26 професіями нафтогазового комплексу, що входять до Класифікатора професій.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube