Friday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

26 квітня 2018 року в ПолтНТУ відбулося засідання секції права 70-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів ПолтНТУ. У засіданні секції взяли участь викладачі та студенти коледжу.

1 2
3 4


Захід відбувся за участю начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області Атаманюк О.А., яка познайомила присутніх з особливостями роботи відділення, шляхами вирішення колективних трудових спорів. Представник Першого Полтавського місцевого центру надання безплатної правової допомоги Шамайда В.М. розповів про діяльність центру, підстави та порядок надання громадянам первинної і вторинної правової допомоги.
Нікого не залишив байдужим виступ інспекторів патрульної поліції м.Полтава, які підняли важливу для сьогодення проблему домашнього насильства.

7 8


Тематика виступів учасників засідання секції охопила різні проблеми правового виховання молоді. За цікаві та змістовні доповіді студенти нашого коледжу Дубок Олександр (Т-2-1) та Кононенко Станіслав (БН-1-3) отримали грамоти.

5 6


Проведення таких заходів сприяє підвищенню рівня правової грамотності молоді, правосвідомості та правової культури громадян України.ostannja

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube