Wednesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

03 квітня 2018 року в коледжі відбулося урочисте відкриття лабораторії  бурових розчинів та тампонажних матеріалів. На відкриття завітав генеральний директор ТОВ «НТП «Бурова техніка», почесний випускник Полтавського геологорозвідувального технікуму Віталій Григорович Вітрик.

Під час урочистостей з нагоди відкриття директор коледжу Любов Петрівна Шумська зауважила, що лабораторія бурових розчинів та тампонажних матеріалів була створена на базі вже існуючої. У цьому році вона була відремонтована і обладнана приладами польової лабораторії, зразками хімічних реагентів та методиками проведення лабораторних робіт.

IMG 9478 IMG 9481  IMG 9483

І це все завдячуючи підтримці Віталія Григоровича. Приємно відзначити, що допомагали комплектувати лабораторію як викладачі, так і випускники коледжу, які працюють на виробництві. Дякуємо всіх небайдужих, хто долучився до цієї важливої справи. Адже ця лабораторія дасть можливість навчити студентів на практиці вимірювати параметри бурових промивальних рідин, проводити хімічний аналіз фільтрату бурового розчину, знайомитися із сучасними хімічними реагентами.

IMG 9498  IMG 9510 

Після відкриття відбулося спілкування Віталія Григоровича зі студентами коледжу. Говорили про сучасний стан нафтогазової галузі і перспективи, про те, які фахівці потрібні зараз галузі. Студенти особливо цікавилися трудовим шляхом Віталія Григоровича, адже він розпочинався саме в стінах тоді ще Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму.

IMG 9552   IMG 9557

Подібні зустрічі з успішними людьми і знайомство з їх історіями успіху надихають і мотивують студентів до навчання і здобуття знань.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube