Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Сьогодні особливе свято зібрало разом нашу дружну родину. Свято, що лежить на межі юності і дорослого життя. Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії. Це – свято випуску кваліфікованих фахівців спеціальності «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ».

Випускників та їх батьків щиро привітали ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Олександрович Онищенко та директор Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ Любов Петрівна Шумська. Володимир Олександрович відзначив, що випускники закінчили один з найкращих коледжів в Україні, а Любов Петрівна наголосила на тому, що коледж назавжди залишиться для кожного рідною домівкою, де радітимуть їхнім успіхам.

IMG 4654 IMG 4657

В урочистій обстановці відбулося вручення дипломів молодшим спеціалістам, які тепер матимуть змогу продовжити освіту в одному з найпотужніших закладів вищої освіти України – Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

IMG 4669 IMG 4646

Навчання в коледжі – нібито й невелика відстань в житті, але яка вона об'ємна! Сповнена радості пізнання, труднощів копіткої праці, незрівнянного щастя перемог і звершень, насолоди спілкування і дружби, першого кохання і мрій… Та швидко промайнули студентські літа. Попереду у вас, дорогі випускники, – самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів. Із щирим материнським словом до випускників звернулася мама випускника Резнік Ольга Олександрівна з побажанням щасливої життєвої долі.

IMG 4684 IMG 4651

Багато хто з вас, шановні випускники, продовжить освіту, дехто одразу обере трудовий шлях… З часом ви побудуєте кар’єру, створите сім’ю, досягнете висот, можливо, станете нафтовими магнатами… Але не забувайте перший поріг вашої юності, перший човник, яким ви вирушили у бурхливе життєве море, вашу «альма матер» – Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

IMG 4688 IMG 4695

Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни коледжу, пам’ятайте, що справжні скарби – це скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

IMG 4709 IMG 4712
IMG 4719 IMG 4721

Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям.IMG 4677

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube